Jums gaminame čiužinį ir lovą, Jūsų klientams - komfortą

Visai nesvarbu ar Jūs viešbutis, svečių namai ar kaimo turizmo sodyba, nes mes žinome, kad dviejų vienodų kambarių nebūna, todėl mūsų tikslas išgirsti užsakovą ir išpildyti visas jo vizijas bei lūkesčius. Mes pagaminsime lovą pagal Jūsų pageidavimus, pasiūlysime Jūsų poreikius atitinkantį čiužinį ir užtikrinsime, kad Jūsų klientai atsigulę į lovą pasijustų kaip namie. Lyg savo lovoje. 

Viešbučio interjeras, aptarnavimas ir kiti kriterijai yra labai svarbūs klientui susidarant įspūdį apie įstaigą, tačiau per vieną naktį teigiamas įspūdis gali pasikeisti negrįžtamai. Todėl mes siūlome savo 25 metų gamybos ir gaminių projektavimo patirtį pasidalinti su Jumis, kad Jūsų klientai gerai išsimiegotų, bei jaustųsi komfortiškai. 

Čiužiniai viešbučiams

Jūsų svečiai atvyksta pas Jus turėdami vieną tikslą – išsimiegoti. Kiekvienas jų turi individualius poreikius bei lūkesčius kuriuos galite pateisinti 100%, tačiau dažnas viešbutis pamiršta klientų skirtingus miego įpročius. Gerą miegą įtakoja begalė faktorių ir vienas jų yra čiužinys. Tinkamai parinktos medžiagos čiužinyje, ne tik užtikrins ramų ir kokybišką Jūsų klientų miegą, bet ir leis jaustis gerai visos viešnagės pas Jus metu. Mes galime padėti sukurti Jūsų klientams tokį poilsį, kokio jie yra verti. 

Turime visą reikalingą gamybinę įrangą, kurios pagalba galime pasiūlyti geriausią sprendimą Jūsų įstaigai. Užtikriname kokybę, esant poreikiui galime naudoti medžiagas turinčias nedegumo sertifikatus. Būdami nuolat šalia ir kontroliuodami gamybos procesus galime greitai ir nesunkiai prisitaikyti prie besikeičiančių situacijų ir panaudodami gamybinius išteklius surasti geriausius sprendimus.

Gaminame atsižvelgdami į individualius poreikius ir pageidaujamą techninę gaminių specifikaciją. Pažangūs technologiniai sprendimai padeda adaptuoti gamybą tiek pagal masinės, tiek vienetinės produkcijos poreikius,  todėl nesunkiai galime pagaminti didelį kiekį čiužinių per trumpą laiką.

Jūsų patogumui, gaminame ne tik standartinius dydžius, bet ir gaminius, pritaikytus individualiems išmatavimams. Mūsų specialistai patars bei pasiūlys geriausiai tarpusavyje derančias sudedamąsias dalis, kurių pagalba miegas Jūsų klientams taps dar komfortiškesnis.

Lovos viešbučiams

Įėję pirmą kartą į kambarį Jūsų klientai pirma apžiūri erdvę ir akys sustoja ties lova. Neretai lova užima didžiąją dalį kambario, todėl svarbu, kad ji derėtų prie kambario stilistikos ir kartu sudarytų teigiamą įspūdį Jūsų svečiui. Mes galime pasiūlyti individualų sprendimą Jūsų įstaigai pritaikant įvairius lovų tipus bei audinius, kad Jūsų interjeras atrodytų nepriekaištingai.

Visą produkciją gaminame patys, vykdome kokybės kontrolę, todėl galime garantuoti nepriekaištingą kokybę, kad tik Jūsų klientų patirtis būtų kuo geriausia. 

Lovas gaminame pagal specialius užsakymus atsižvelgdami į individualius poreikius ir pageidaujamą techninę gaminių specifikaciją. Pažangūs technologiniai sprendimai padeda adaptuoti gamybą tiek pagal masinės, tiek vienetinės produkcijos poreikius, todėl nesunkiai galime pagaminti didelį kiekį lovų per trumpą laiką.

Kiti gaminiai viešbučiams

Kartu su čiužiniais ir lovomis galime pasiūlyti įvairų spektrą miegamojo baldų: Spintelės, pufai, naktiniai staliukai, dekoratyvinės pagalvės, naktinė LED lempa tvirtinama prie lovos ir kita. 

Siūlome baldus ar pagalves pagamintas su tais pačiais ar kitų atspalvių audiniais, tokiu būdu išlaikant baldų stilistinį vientisumą. 

Pažadame kokybiškai ir greitai pateisinti Jūsų lūkesčius