Kodėl mes?

28 metų patirtis

Per visą įmonės gyvavimo istoriją esame pagaminę 600,000+ čiužinių ir lovų. Mūsų vidutinis darbuotojų darbo stažas įmonėje siekia 9-10 metų. Ilgametė patirtis rinkoje ir įdirbis sukuria konkurencinį pranašumą ir užtikrina aukštą gaminių kokybę.

Lanksti gamyba

Gamyboje naudojame šiuolaikiškas technologijas, o gaminius apdirbame rankomis. Tai padeda sukurti lanksčią gamybos sistemą, todėl galime patenkinti ne tik masinės gamybos reikalavimus, bet ir naudoti vienetinę gamybą, kuri leidžia maksimaliai prisitaikyti prie individualių klientų poreikių bei kurti unikalaus dizaino produktus.

Pristatymas sutartu laiku

Patikima įmonių grupės tiekimo grandinė garantuoja nenutrūkstamą žaliavų tiekimą. Visa tai lemia laiku vykdomus užsakymus ir nevėluojančius pristatymus.. Visas lovas ir čiužinius gaminame patys, todėl galime vykdyti kokybės kontrolę, užtikrinti reikiamą produkto komplektaciją ir greitai reaguoti į pokyčius nekeičiant gamybos termino.

Jokios rizikos

Visiems gaminiams suteikiame dviejų metų garantiją, todėl pirkimas iš mūsų yra saugus. Užmegzdami abipusį ryšį stengiamės sukurti visapusišką klientų pasitikėjimą ir supratimą, kad gamyba vyks nuosekliai ir užtikrintai. Iškilus bent menkiausiems nesklandumams per maksimaliai trumpą laiką pasiūlysime geriausią sprendimą, kuris bus naudingas jums ir jūsų klientams.

Nepriekaištinga kokybė

Mūsų gaminiai atitinka tarptautinius kokybės standartus ir yra sulaukę ne vieno svarbaus įvertinimo. Tiek gamykloje, tiek visoje įmonių grupėje dirba patyrę savo sričių profesionalai, todėl gaminių kokybė yra neatsiejama mūsų verslo dalis. Mūsų sėkmę lemia šiuolaikiška įranga, lojalūs darbuotojai ir ilgametė patirtis dirbant su klientais.

Profesionalios konsultacijos

Profesionalios konsultacijos gamybos klausimais. Rekomenduojame gaminių sudedamąsias dalis, spalvas, raštus, dizaino variacijas ir priedus.

Pažadame kokybiškai ir greitai pateisinti Jūsų lūkesčius