28 metų patirtis gaminant gaminius miego komfortui

„Gergama“ – lovų ir čiužinių gamybos įmonė, priklausanti 28-erius metus veikiančiai „Lono“ įmonių grupei. Čia šiuo metu dirba daugiau nei 130 savo srities specialistų. Įmonė „Gergama“ yra išskirtinai orientuota į čiužinių ir lovų gamybą, todėl aiškiai apibrėžta įmonės veiklos sritis padeda nuosekliai auginti gamybos apimtis, o kartu ir čia dirbančių darbuotojų profesionalumą. Visa tai užtikrina įmonės vystymąsi bei aukštą gaminamos produkcijos kokybę.

Ilgametė čiužinių ir lovų gamybos valdymo patirtis leidžia įgyvendinti bet kokio sudėtingumo gamybos projektus pagal klientų pageidaujamas produktų specifikacijas, gamybos apimtis bei kitus poreikius.

LONO įmonių grupę sudaro:

Porolonas, UAB

Porolono gaminiai baldų pramonei

Didmeninė čiužinių ir lovų gamyba

Lonas, UAB

13 specializuotų  čužinių ir lovų prekybos salonų Lietuvoje ir Latvijoje

Loniukas, UAB

Prekyba internetu ir Lono įmonių grupės logistikos operacijų valdymas

Išvystyta gamyba

Gamybos bazė

Nuosavoje gamybos bazėje turime visą reikalingą gamybinę įrangą, kurios pagalba atliekame plataus spektro lovų ir čiužinių gamybos darbus. Būdami nuolat šalia ir kontroliuodami gamybos procesus galime greitai ir nesunkiai prisitaikyti prie besikeičiančių situacijų ir panaudodami gamybinius išteklius surasti geriausius sprendimus.

Gamybos lankstumas

Gaminame atsižvelgdami į individualius poreikius ir pageidaujamą techninę gaminių specifikaciją. Pažangūs technologiniai sprendimai padeda adaptuoti gamybą tiek pagal masinės, tiek vienetinės produkcijos poreikius,  todėl nesunkiai galime pagaminti didelį kiekį čiužinių bei lovų per trumpą laiką.

 Jūsų patogumui, gaminame ne tik standartinius dydžius, bet ir gaminius, pritaikytus individualiems išmatavimams. Mūsų specialistai patars bei pasiūlys geriausiai tarpusavyje derančias sudedamąsias dalis, kurių pagalba miegas taps dar komfortiškesnis.

 

Patikimas užsakymų vykdymas

Ištobulintas gamybos valdymas, procesų stebėjimas ir nenutrūkstamas žaliavų tiekimas leidžia užtikrinti laiku vykdomus užsakymus ir nevėluojančius pristatymus. 

Visą produkciją gaminame patys, vykdome kokybės kontrolę, todėl galime greitai reaguoti į pokyčius nekeičiant gamybos termino.

Mūsų gaminiai atitinka tarptautinius kokybės standartus ir yra sulaukę ne vieno svarbaus įvertinimo.

Jokios rizikos

Visiems gaminiams suteikiame dviejų metų garantiją. Klientams, kurie norės įsitikinti gaminių kokybe suteiksime galimybę susipažinti su gamybos procesu iš arčiau, maloniai aprodysime gamybines patalpas ir papasakosime daugiau apie gaminius ir jų sudėtines dalis. Užmegzdami abipusį ryšį stengiamės sukurti visapusišką klientų pasitikėjimą ir tikėjimą, kad gamybos užsakymais bus pasirūpinta nuoširdžiai ir iki pabaigos.

Ypatingai vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą, todėl didelį dėmesį skiriame klientų lūkesčių išpildymui. Iškilus bent menkiausioms komplikacijoms per maksimaliai trumpą laiką pasiūlysime geriausią sprendimą, kadangi mums jūsų klientai rūpi taip pat kaip ir jums. Mūsų tikslas, kad nedideli nesklandumai nebūtų kliūtis sklandžiam ir ilgalaikiam bendradarbiavimui, todėl kiekvieną situaciją vertiname atsakingai.

Klientų grupės

Baldų prekybos įmonės

Viešbučiai

Ligoninės

Ligoninės

Kariuomenė

Laivų gamybos įmonės

Ugdymo įstaigos

Prekybos tinklai

Logistikos įmonės

Pažadame kokybiškai ir greitai pateisinti Jūsų lūkesčius