28 metų patirtis gaminant gaminius miego komfortui

„Gergama“ – lovų ir čiužinių gamybos įmonė, priklausanti 28-erius metus veikiančiai „Lono“ įmonių grupei. Čia šiuo metu dirba daugiau nei 130 savo srities specialistų. Įmonė „Gergama“ yra išskirtinai orientuota į čiužinių ir lovų gamybą, todėl aiškiai apibrėžta įmonės veiklos sritis padeda nuosekliai auginti gamybos apimtis, o kartu ir čia dirbančių darbuotojų profesionalumą. Visa tai užtikrina įmonės vystymąsį bei aukštą gaminamos produkcijos kokybę.

Ilgametė čiužinių ir lovų gamybos valdymo patirtis leidžia įgyvendinti bet kokio sudėtingumo gamybos projektus pagal klientų pageidaujamas produktų specifikacijas, gamybos apimtis bei kitus poreikius.

Lovų grotelės

Esant poreikiui, galime pasiūlyti lovų groteles atitinkančias Jūsų pageidavimus. Įvairus grotelių asortimentas leidžia pasiūlyti tokį sprendimą, kuris būtų priimtinas užsakovui, bei užtikrintų čiužinio taisyklingą eksploataciją, prailgintų jo tarnavimo trukmę. 

Grotelės yra universalios ir gali būti derinamos su įvairių gamintojų lovomis. 

Dekoratyvinės pagalvės

Kartu su lovomis, gaminame ir įvairių modelių dekoratyvines pagalves. 

Pagalvės gali būti iš to pačio audinio atspalvio kaip ir lova, todėl esant poreikiui galime pasiūlyti klientui kombinuotą pasiūlymą kartu su lova. 

Sėdmaišiai

Gaminame įvairių spalvų sėdmaišius. 

Sėdmaišiai gaminami putų polistirolo granulių pagrindu, todėl puikiai prisitaiko prie sėdėjimo pozos ir yra universalios formos.

Sulankstomi pufai

Gaminame įvairių spalvų universalius sulankstomus pufus.

Pufai yra praktiški – susilanksto į kompaktiško stačiakampio formą, kai reikia atlaisvinti miego erdvę.

Pufai gaminami iš putų poliuretano. 

Minkštos detalės vaikų kambariui

Gaminame įvairių formų detales vaikų žaidimų kambariui. 

Detalės yra gaminamos iš putų poliuretano, todėl žaisdami su jomis vaikai niekada nesusižeis ar neužgaus vienas kito. Detalių užvalkalas siuvamas iš dirbtinės odos su užtrauktuku, todėl yra neteplus bei esant poreikiui galima skalbti. 

Vaikiški foteliukai

Esant poreikiui, galime pasiūlyti vaikiškus foteliukus vaikų žaidimo erdvei.

Foteliukai yra gaminami iš putų poliuretano, todėl yra minkšti bei užtikrina saugią vaiko aplinką. Foteliukų užvalkalas siuvamas su užtrauktuku.

Lovos viešbučiams

Ištobulintas gamybos valdymas, procesų stebėjimas ir nenutrūkstamas žaliavų tiekimas leidžia užtikrinti laiku vykdomus užsakymus ir nevėluojančius pristatymus. 

Visą produkciją gaminame patys, vykdome kokybės kontrolę, todėl galime greitai reaguoti į pokyčius nekeičiant gamybos termino.

Mūsų gaminiai atitinka tarptautinius kokybės standartus ir yra sulaukę ne vieno svarbaus įvertinimo.

Pažadame kokybiškai ir greitai pateisinti Jūsų lūkesčius